Przejdź do treści

Czy szkło w kuchni to dobry pomysł?

szkło do kuchni

Ostatnio byłam u przyjaciółki, która chciała się pochwalić swoim świeżo wyremontowanym mieszkaniem. I my planowaliśmy remont w związku z tym chętnie chciałam obejrzeć jej samodzielną aranżację wnętrza.

Ozdobne i funkcjonalne szkło do kuchni

szkło do kuchniMieszkanie rzeczywiście robiło wrażenie. Wyglądało czysto i przestronnie, a całość urządzona była w nowoczesnym stylu. Jednak mi najbardziej spodobała się kuchnia. Drewniane blaty, a nad nimi przecudne panele szklane przedstawiające soczyste, zielone owoce. Do tego nowoczesne białe meble z szklanymi, błyszczącymi frontami. Bardzo mi się to spodobało i stwierdziłam, że szkło do kuchni jest dobrym pomysłem. Do tego z rozmawiając z koleżanką powiedziała mi, że jest ono także bardzo funkcjonalne. Jak się pobrudzi ściana bez problemu przetrze ściereczką i płynem do mycia szyb i wyglądają jak nowe. Wcześniej miała tapetę i ciągle był problem z usuwaniem tych plam z żywności. Niby farba była odporna na ścieranie, a jednak było widać wytarcia w miejscach mycia ściany. Poza tym szkło laminowane jest dodatkowo bezpieczne, ponieważ nawet gdyby się zbiło, wszystko zostaje na foli, więc nie ma problemu z zbieraniem kawałków potłuczonego szkła. Po powrocie do domu, zaczęłam zastanawiać się jaką wybrałabym grafikę.

Podobał mi się bardzo motyw z kawą. Ostateczną decyzje zostawiłam mężowi, albo filiżanka apetycznie parującej kawy, albo rozrzucone ziarna. Już nie mogę się doczekać naszego remontu. To zachwycające, że obecnie na rynku jest tyle rozwiązań z zakresu aranżacji wnętrz.