Przejdź do treści

Dobre rozwiązania czyli natrysk pianki poliuretanowej

natrysk pianki poliuretanowej

Interesując się istotnymi z punktu widzenia kosztów ogrzewania zagadnieniami izolacji termicznej nie można zignorować kwestii takich jak konieczność bardzo szczelnego wypełnienia wszelkich szczelin.

Nowoczesny natrysk pianki poliuretanowej

natrysk pianki poliuretanowejZ tego właśnie powodu izolacja poddasza pianką jest tak znakomita i precyzyjna ? będziemy mogli za jej sprawą pozbyć się wszelkiego typu nieszczelności i doprowadzić do tego, że przeciągu przestaną być w naszym domu zupełnie obecne. Przeciągi to prawdziwa zmora wszystkich posiadaczy mieszkań i domów ? to właśnie za ich sprawą rachunki za ogrzewanie potrafią dochodzić do skrajnych wartości, skuteczne drenując nasze portfele. Na szczęście związane z tym kłopoty można skutecznie wyeliminować, trzeba tylko zastosować nowoczesny natrysk pianki poliuretanowej, które dzisiaj nie wymagają wielkich wydatków. Izolacja poddasza pianką to rozwiązanie doskonałe, dzięki niemu nieszczelności jakie mogą przysparzać nam kłopotów przy eksploatacji mieszkania przestaną nam doskwierać. Wykorzystując nowoczesne możliwości izolowania termicznego poddaszy skutecznie zażegnamy kłopoty wynikające z przeciągów. Izolacja pianką to bardzo wydajna i jednocześnie stosunkowo niedroga metoda uszczelnia, jest ona także bardzo uniwersalną. Nadaje się do najrozmaitszych typów dachów i powierzchni, trzymając się ich bardzo solidnie i wypełniając wszelkie pęknięcia czy szczeliny rozprężając się. Znakomita pianka zapewni nam doskonałą trwałość, warunki pogodowe nie zniszczą stworzonej w ten sposób warstwy. Ocieplenie poddasza pianką jest bardzo proste, nałożenie jej nie wymaga wcale kosztownego sprzętu i pracochłonnych procedur. Co więcej, ocieplanie pianką nie wymaga również wiele czasu ? cały proces jest na tyle szybki, zaś pianka schnąca w krótkim czasie, że załatanie wszelkich nieszczelności nie pochłonie wiele czasu.

Naturalnie pianka izolacyjna musi być prawidłowo dobrana, więc jeśli nie mieliśmy nigdy wcześniej styczności z zagadnieniami izolacyjnymi, to z pewnością będziemy musieli posiłkować się pomocą osób z zewnątrz, zapoznanych z tym tematem.

Więcej na ten temat można przeczytać pod adresem

http://www.purtech.pl/oferta/doskonala-izolacja-quadfoam-500/izolacja-dachu/izolacja-na-blache