Przejdź do treści

Dokładne projektowanie biurowców

projektowanie biurowców

Pracuję jako architekt, projektuję budynki. Najczęściej są to biurowce, ale nie tylko. Budynki do użytku komercyjnego muszą być wykonane oczywiście w zupełnie inny sposób niż zwykłe domy mieszkalne.

Projektowanie biurowców mnie fascynuje

projektowanie biurowcówSzczerze mówiąc, wolę to, że projektuję takie budynki a nie te przeznaczone do zamieszkania. Takie są moje zainteresowania, więc naprawdę robię to, co lubię. Mam swoje biuro projektów, co udało mi się osiągnąć dopiero z rok temu. Mój biznes dopiero się rozwija i mam nadzieję, że będzie to coraz bardziej widać także po zyskach. Na razie wystarcza mi ledwo na opłacenie wszystkiego i na życie. Projektowanie biurowców to jest ten temat, który fascynował mnie od czasu pójścia na architekturę. Byłem w tym raczej odosobniony, bo koledzy mieli nieco inne pasje. Ja natomiast uwielbiałem połączenie użyteczności z nowoczesnym stylem. Zawsze wyobrażam sobie, jak dany budynek może wyglądać, później staram się przenieść wizję na papier lub też do odpowiedniego programu. Jestem w tym wszystkim bardzo dokładny, bo zawsze byłem perfekcjonistą. Wiem, że trochę mnie ta cecha zawsze gubi, bo jednak poświęcam różnym rzeczom dużo więcej czasu niż potrzeba. Nietypowe projekty budynków we Wrocławiu mogłyby być zrobione dużo szybciej i to zrobione dobrze. Ja jednak dążę zawsze do ideału.

Moi nieliczni na razie klienci to doceniają, więc mam nadzieję, że dadzą znać dalej, że jest taki ktoś, kto robi świetne projekty. Na razie napisali mi ładne rekomendacje na moją stronę internetową. Mam się już więc czym pochwalić potencjalnym zainteresowanym.