Przejdź do treści

Dostałem pracę w sklepie meblowym i sprzedaję ławy

Ława rozkładana, stół rozkładany

Od dłuższego czasu szukałem pracy. Moja poprzednia hurtownia została zamknięta i musiałem sobie poszukać całkiem nowego zajęcia. Po oglądaniu ogłoszeń internetowych zauważyłem, że poszukują pracownika do sklepu meblowego.

Sprzedaż ław to fajne zajęcie

Ława rozkładana, stół rozkładanyZ wykształcenia byłem stolarzem i miałem naprawdę duże doświadczenia. Zdecydowałem się zadzwonić i wysłać odpowiednie dokumenty. Ostatecznie zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Moje umiejętności zrobiły na nich wielkie wrażenie. Postanowili mnie zatrudnić bez dnia próbnego. Byłem zadowolony z takiego przebiegu sprawy. Moim pierwszym zadaniem był zepsuty ławostół. W ten sposób chciano sprawdzić moje umiejętności w praktyce. Musiałem tam naprawić uszkodzony obiekt. To nie był dla mnie żaden problem. Od razu zabrałem się za naprawdę usterki. Po dwóch miesiącach pracy w charakterze montera przeniesiono mnie do innego działu. Tam moją specjalnością stały się tanie ławy rozkładane. Pilnowałem ich rozstawiania i sprzedaży. Wiele usterek powstawało już w naszym sklepie i było trzeba zredukować ilość takich zdarzeń. Ja stałem się za to odpowiedzialny. Niestety to mi nie odpowiadało i złożyłem prośbę o zmianę stanowiska. Teraz sprzedaję ławy. Jest to idealne miejsce dla mnie. Polecam i opowiadam naszym klientom o naszej ofercie i możliwościach. Czasami naprawiam jeszcze stoły rozkładane nowoczesne. W tym celu osobiście odwiedzam naszym klientów i montuję w ich domach meble. Czasami zdarzają mi się odchyłki od normy i muszę się zająć czymś innym. Od czasu do czasu naprawiam jeszcze blaty kuchenne i przyjmuję je na reklamacje.

Czasami zdarza się, że były po prostu błędnie użytkowane i wtedy powstały takie uszkodzenia. Wszystko przeważnie zależało od klienta. To on zajmował się dbaniem o swoje rzeczy.