Przejdź do treści

Kabiny prysznicowe, lustra ? nowy sklep w Szczecinie

kabiny prysznicowe

Jeden z najnowocześniejszych sklepów z akcesoriami łazienkowymi ogłosił właśnie, iż pierwszy w Polsce powstanie pierwszy jego oddział.

W sklepie właśnie powstał nowy sklep z wyposażeniem łazienek

kabiny prysznicoweJak dotąd akcesoria jednego z najbardziej luksusowych sklepów można było zamawiać jedynie przez internet, teraz będzie to możliwe w Szczecinie, gdyż to właśnie to miasto zostało wybrane jako miejsce na otworzenie pierwszego oddziału w Polsce. Osoby znające się na markach i trendach wnętrzarskich nie kryją zachwytu z decyzji o otwarciu sklepu tak popularnej i luksusowej marki w Polsce. Oczywiście nie będzie to sklep w którym zakupu będzie mógł zrobić przeciętny Kowalski gdyż ceny mogą przywrócić o zawrót głowy. Jednakże wybór szczecina jako miejsca otwarcia sklepu nie jest przypadkowe, gdyż dzięki temu prostemu zabiegowi do sklepu mają blisko i Polacy i Niemcy. Jak wspomniano sklep nie jest w zasięgu każdego gdyż szklane kabiny prysznicowe na wymiar Szczecin kosztują w nim minimum kilka tysięcy złotych a dochodzą nawet do kilkudziesięciu, podobnie lustra, którego nie kupimy za mniej niż tysiąc pięćset złotych. To jednak duże wyróżnienie dla Polski, że tak znana i uwielbiana przez najbogatszych marka właśnie u nas otworzyła sklep, który ceniony jest na całym świecie oraz wyznacza trendy jeżeli chodzi o aranżacje łazienki.

Póki co nie podano dokładnej daty otwarcia sklepu, zapewniono jednak, iż stanie się to w ciągu kilku najbliższych tygodni, nadal trwa bowiem załatwianie ostatnich dokumentów, aranżacja sklepu oraz przywożenie materiałów do magazyny.