Przejdź do treści

Lustra dekoracyjne w domu

lustra dekoracyjne

Moda we wnętrzach zmienia się jak w kalejdoskopie. Wiosną modna jest zieleń i bambusowe pufy, a jesienią modne są czerwienie i nowoczesne dodatki do wnętrz. Moda cały czas się zmienia, że aż trudno za nią nadążyć. Czasem niektóre trendy trudno jest zrozumieć.

Lustra dekoracyjne w nowoczesnym wydaniu

lustra dekoracyjnePojawiają się mody na kolorowe taśmy ledowe, które pasują jedynie do pokoju dziecięcego, a w pokoju dziennym wyglądają śmiesznie. Pojawia się moda na meble shabby chic, czyli takie, które wyglądają na postarzane. Czy ktoś z nas chciałby mieć stare meble u siebie? Raczej nie. Jednak niektóre moden dodatki są bardzo ciekawym rozwiązaniem i warto w nie zainwestować. Jednym z nich są lustra dekoracyjne. Nie są to już kwadratowe czy prostokątne tafle szkła w drewnianych ramkach lub bez żadnej ramki jak to było do tej pory. To designerskie lustra w różnych kształtach, które będą rewelacyjnie wyglądać w wielu miejscach. Możemy wybrać prostsze lub bardziej ekstrawaganckie kształty, a każdy z nich będzie bardzo dobry. Dodatkowo pamiętajmy, ze takie lustra sprawiają, ze nasz pokój wydaje się większy, więc to świetne rozwiązanie dla małych pomieszczeń. Do takich luster idealnie pasują lampy w stylu prowansalskim, które podkreślą ich urok. Światło na nie padające będzie rozświetlać całe pomieszczenie i nadawać mu ciepłego, rodzinnego klimatu. Jeśli już jesteśmy przy stylu prowansalskim to nie należy pomijać mebli. Meble shabby chic pasują zarówno do wspomnianych lamp, jak i do luster dekoracyjnych. Można je bez problemy kupić w sklepie internetowym, tak samo jak inne dekoracje do domu, nowoczesne i w stylu prowansalskim.

Takie dekoracje są niezbędne w każdym wnętrzu, bo bez nich wygląda ono smutno, jak niedokończone wnętrze. Zatem pamiętajmy, żeby nie zawsze kierować się modą, ale dostosowywać ją do własnych potrzeb.