Przejdź do treści

Moda na styl skandynawski i stalowe zasuwy

stalowe zasuwy

Obecnie panuje moda na prostotę. Meble nie muszą być już wypolerowane i eleganckie. Bardzo modny stał się na przykład styl skandynawski, w którym właśnie góruje minimalizm i nieskomplikowane rozwiązania, które mają jednak dużo uroku.

Stalowe zasuwy są ciekawe

stalowe zasuwyŻeby urządzić sobie mieszkanie w tym stylu nie potrzeba bardzo zasobnego portfela. Modne są na przykład stoliki czy inne elementy zrobione z palet. Nie potrzeba specjalnych zdolności, aby tak urządzić mieszkanie czy kawiarnię (bo również w nich moda się dość dobrze przyjęła).Jeżeli chcesz w taki sposób zorganizować swoje mieszkanie, warto użyć łączniki budowlane i skomponować sobie ciekawe połączenia z desek. Pamiętaj, że w tym stylu, co za dużo, to nie zdrowo. Nie przesadzaj z pomysłami i postaraj się, aby nie przeładować mieszkania gadżetami.W stylu akceptowane są zawiasy, a także inne elementy na wierzchu. W bardziej eleganckiej kompozycji, chcielibyśmy je pewnie ukryć. Ma być schludnie i czysto, ale nie musi być ekskluzywnie.Ciekawym elementem, który może wpasować się w ten styl są wszelkiego rodzaju stalowe zasuwy. Można załatwić sobie jakąś prostą przy drzwiach do łazienki czy pokoju gościnnego. Na pewno zwróci ona uwagę gości.Nie każdemu podoba się ten styl. Niektórzy uważają go za zbyt zimny, mało komfortowy, jeśli chodzi o własne mieszkanie. Niektórzy wolą bardziej przytulną estetykę.

Cóż, Skandynawia to zimny rejon świata, więc i taki styl w wystroju wnętrz musi być taki. Ma on jednak również sporo fanów, a z czasem wydaje się, że moda na niego rośnie coraz bardziej.