Przejdź do treści

Najmodniejsze drewnianie żaluzje do okien

okna

Decydując się na zmianę aranżacji wnętrza wiele osób zaczyna od okna. I to bardzo prawidłowa postawa, bowiem okna są jednym ze źródeł światła dziennego. Warto aby były one odpowiednio zaaranżowane. Zawsze, gdy znajdują się w nich ładne firany czy też elementy ozdobne na parapecie jest jakoś lepiej, ładniej.

Okna o różnym wyglądzie

oknaNajczęściej na ozdobne elementy decydujemy się w przypadku, gdy w grę wchodzą okna w pokoju dziecięcym bądź salonie. Najmłodsi bardzo cenią ciekawe firany – najchętniej gdy są one w ich ulubioną postać z bajki. Nie oszukujmy się – dzieci właśnie takie są. Wszystkie uśmiechające się misie bądź postaci z kreskówek są ich idolami. W salonie natomiast idealnie sprawdzą się ozdobne firany, rolety bądź żaluzje klasyczne, pasujące do wnętrza. Naturalnie wszystko zależy na jaki styl się decydujemy. Jednak producenci różnego rodzaju ozdób starają się zagwarantować jak najwyższa jakość swoich usług. W Piasecznie bardzo popularne stały się drewniane żaluzje na okna. Dzięki temu okna uzyskują bardzo klasyczny wygląd. Dodatkowo wygląd nowoczesnego drewna sprawia iż z wnętrzem tworzy ono integralną część. Warto zaznaczyć, że przykrywają one kolor ramy okna. A to niezwykle ważne dla osób, które we wnętrzach muszą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

oknaPlastikowe ramy okienne nie zawsze wyglądają estetycznie, natomiast inne kolory, bardzo niestandardowe są dużo droższe. Jak się okazuje ich cena może skoczyć nawet o dwa tysiące złotych. Dlatego też drewniane żaluzje na okna są tak praktyczne. Znajdą one także poklask wśród osób ceniących naturę i ekologię. Zdarza się wśród cenionych producentów znaleźć takie, które wykonane są z drewna najwyższej jakości a także z bambusa. Dzięki temu bardzo łatwo jest z nich uprzątnąć kurz jaki się osadził. Można je wybrać w dwóch wariantach. Wykonane z mniejszej deseczki będą znacznie bardziej gęste. Idealnie wpasowują się do wnęk w mieszkaniach. Występują także w formie nieco większych kawałków, występujących rzadziej. Dlatego też zdecydowanie częściej znajdują one zastosowanie w oknach – nawet tych balkonowych. A co w przypadku, kiedy chce się w całym mieszkaniu mieć takie same żaluzje a drewno w łazience może się nie przyjąć?

Teraz nie ma ku temu obaw – jako, że żaluzje są wykonywane z drewna bambusowego a ono doskonale radzi sobie z wilgocią nie ma przeciwwskazań do tego, aby znalazły się one w łazience, kuchni czy innym pomieszczeniu o dużej wilgotności. Warto jest skorzystać z nowoczesnych form szczególnie, gdy znajdują się one w aktualnych trendach.

Więcej o oknach na http://www.oknagk.pl