Przejdź do treści

Okna w pracy były nieszczelne

okna

Od zawsze było wiadomo, że okna w naszej pracy nie należą do najbardziej szczelnych. Osoby, których biurka przy nich stały narzekały, ze im wieje chłodem, a dodatkowo w lecie było im najbardziej gorąco, nawet jak rolety były spuszczone.

Szczelne okna zapewnią odpowiednią temperaturę pomieszczenia

oknaTej zimy jednak było gorzej niż zwykle. Okna jak widać miały swoją przydatność do użytkowania, która właśnie się skończyła. Jak tylko zaczynał wiać silniejszy wiatr, to nawet ja, której biurko nie jest bezpośrednio koło okna, narzekałam na zimno. Osoby przy oknach to wręcz siedziały w kurtkach, żeby nie zamarznąć. W końcu nasz szef zdecydował się na ich wymianę. W weekend miała to nas wpaść ekipa remontowa, która zabierze stare okna, i wstawi nowe okna Jastębie, przez które nie będzie nam wiał wiatr. Nareszcie w biurze nie będziemy zamarzali z zimna i nie będziemy siedzieli w kurtkach. Dobrze przynajmniej, ze nasz szef pomyślał, żeby załatwić do w weekend, a nie że podczas pracy będziemy słuchać dźwięku wiertarek, tynkowania, montowania i innych, a dodatkowo będzie nam zimno i wiało przez otwór okienny. Na szczęście ekipa z Jastrzębia ze wszystkim sobie bardzo dobrze poradziła i kiedy przyszliśmy znowu w poniedziałek do racy to wszystko było już jak należy. Nagle wszystkim aż zrobiło się za gorąco, bo nie przyzwyczailiśmy się, że nic nam nie wieje.

Przynajmniej nie siedzimy teraz w kurtkach w pracy i wszyscy czujemy się o wiele lepiej i nawet mniej osób zachorowało od momentu zamontowania nowych okien. Miejmy nadzieję, że nasze nowe okna pcv będą nadal sprawowały się równie dobrze jak teraz i się nie rozszczelnią.