Przejdź do treści

Sąsiad podrzuca nam śmieci na działkę

gruz

Niedawno postanowiliśmy wybudować własny domek jednorodzinny. Kupiliśmy więc ziemię pod Poznaniem i zaczęliśmy planowanie budowy.

Przez sąsiada mamy ciągle pełno gruzu na działce

gruzNa początku musieliśmy wybrać odpowiedni projekt domu. Zdecydowaliśmy się na wybór gotowego projektu, gdyż nowy projekt stworzony pod nasze oczekiwania to spory wydatek. Dowiedzieliśmy się jednak, że gotowy projekt można także dopasować do własnych potrzeb. Zabraliśmy się więc do szukania odpowiedniego projektu dla nas. Przeglądaliśmy liczne bazy danych w poszukiwaniu domu idealnego. Trwało to wiele dni. Sporo projektów musieliśmy odrzucić. Jedne były zbyt duże inne zupełnie za małe. Jednak w końcu udało się nam wybrać odpowiedni dla nas projekt domu. Wszystko powoli się układało, postanowiliśmy pojechać z projektantem z wizualizować sobie nasz przyszły dom. Jednak kiedy przyjechaliśmy naszym oczom ukazała się wielka sterta gruzu i innych śmieci, którą zapewne sąsiedzi nam podrzucili. Byliśmy bardzo zdenerwowani postanowiliśmy coś z tym zrobić. wywóz gruzu poznań nie jest tani i nie chcemy marnować w ten sposób pieniędzy. Cennik takich usług zaczyna się dopiero od kilkuset złotych. Pogrzebaliśmy więc trochę w tych śmieciach i znaleźliśmy kopertę z danymi sąsiada. Poszliśmy do niego i zapowiedzieliśmy, że odbiór gruzu ma nastąpić dzisiaj, albo zgłaszamy sprawę na policję.

Sąsiad był bardzo zdenerwowany, jednak nie miał wyjścia i musiał spełnić nasze żądania. Na szczęście sytuacja się nie powtórzyła i mogliśmy spokojnie zacząć budowę naszego wymarzonego domu.

GruzikPoznan.pl – polecana firma